מידרג מ2003
כרטיס טוב תקן  >  מרפאת השיניים של ד"ר ניב

מערכת הדרוג

  |  

כרטיס טוב תקן - מרפאת השיניים של ד"ר ניב

מידע כללי
פרטי התקשרות
שם העסק:
מרפאת השיניים של ד"ר ניב - פ"ת
איש קשר:
מאור ניב
טלפון:
נייד:
072-3902147
  
מידע מקצועי
ה"אני מאמין" של ד"ר ניב הוא רפואת שיניים לא פולשנית וכזו שלא פוגעת בחומר השן. ד"ר ניב מספר כי "הטיפולים במרפאה מתבצעים תחת מיקרוסקופ חדשני המאפשר טיפול רק בנקודות הבעייתיות של השן, תוך שימור חומר השן. השימוש במכשיר נעשה בכל תחומי העבודה כולל טיפולי שורש וטיפולים כירורגיים מורכבים".

במרפאת השיניים של ד"ר ניב עובד צוות של שיננית ועוד מספר רופאים, בהם מומחה לכירורגית פה ולסת, המשמש כמנתח בכיר בבית החולים איכילוב ומבצע השתלות ועקירות כירורגיות מורכבות, רופא מוסמך לטיפול בחולה הגריאטרי, ורופאה המתמחה בטיפולי שורש מורכבים. ד"ר ניב עוסק בעיקר בשיקום הפה, אסתטיקה וטיפולים משמרים. יחד עם מעניקים מעטפת טיפולית מקיפה – כל אחד ותחום ההתמקצעות שלו.

מרפאת השיניים של ד"ר ניב פתוחה 7 ימים בשבוע 24 שעות, ותמיד יש רופא כונן במרפאה!

תחומי ההתמחות של המרפאה
:: טיפולי שיניים בסיסיים
:: טיפולים אסתטיים לשיניים
:: ניקוי אבנית
:: סתימות
:: עקירות
:: טיפולי שורש
:: כתרים
:: הלבנת שיניים עם סד

מסגרת אחריות

:: מרפאת השיניים מעניקה תעודת אחריות על כל טיפול.
אודות מרינה
ד"ר מאור ניב הוא נצר לשושלת של רופאי שיניים, והוא הדור השלישי במשפחה שלמד רפואת שיניים. דר' ניב סיים את לימודי רפואת השיניים ב – 2004. מאז עבד וניהל מספר מרפאות שיניים ברחבי הארץ, עד שבשנת 2012 החליט ביחד עם אשתו לעשות לביתו והם פתחו את מרפאת השיניים הפרטית שלהם.

ד"ר מאור נהנה מהפן האומנותי שברפואת השיניים ומהאסתטיקה. מבחינתו להעניק לאדם חיוך יפה ואסתטי זה הסיפוק הגדול במקצוע.

מקרה שד"ר מאור זוכר במיוחד הוא מטופלת שהופיעה במרפאה בשמלת הכלה שלה! התברר כי בזמן הצילומים לחתונה, קיבלה הכלה מכה והשן הקדמית שלה נשברה. צוות המרפאה בנה שן חדשה לכלה שהמשיכה ליום המאושר לה – ואפילו הזמינה את כל צוות המרפאה לחגוג עמה! ד"ר מאור ניב אוהב את המשפחתיות שבמרפאה, ומקפיד על יחס אישי וליווי צמוד לכל מטופל. הוא מאמין ברפואה אישית, אנושית וחמה, ולא תעשייתית וגדולה.