מידרג מ2003
כרטיס טוב תקן  >  Wematch נדל"ן

מערכת הדרוג

  |  

כרטיס טוב תקן - Wematch נדל"ן

מידע כללי
פרטי התקשרות
שם העסק:
wematch נדל"ן
איש קשר:
לירן כרמלי
טלפון:
03-6203858
נייד:
052-5800889
  
מידע מקצועי
לאחר 16 שנים בהיי-טק, החליט לירן לפנות לדרך חדשה בתחום הנדל"ן והתיווך. אחרי שצבר ניסיון והתמחה בסוכנות ברמת אביב, הוא הקים את משרדו "לירן כרמלי wematch נדל"ן" הפועל מזה 4 שנים משכונת מונטיפיורי בתל אביב.

את היתרונות שהביא מההיי-טק ומהשירות בממר"ם הוא מיישם בכל מקום בעסק שלו, כדי להגיע להתאמה הטובה ביותר של נכס עבור הלקוחות שלו. כך, לדוגמא, במקום להפנות הצעות ללקוחות בצורה רנדומאלית, מאגד לירן את מאגר הלקוחות שלו על פי העדפות החיפוש המדוייקות שלהם ופרטים רלוונטיים נוספים, כך שיוכל לפנות אליהם גם לאחר זמן עם הצעות שיוכלו לעניין אותם.

גם נושא השיווק קרוב לליבו. הנסיון והידע הרב שצבר על שיווק באמצעות האינטרנט מאפשר לו לפרסם נכס במגוון ערוצים, כולל פרסום ממומן במנועי החיפוש והרשתות החברתיות וכך להגיע לקהל גדול יותר ולסגירת עסקה מהירה לטובת לקוחותיו.

השאיפה להעניק ללקוחותיו שירות מקצועי ושלם ככל הניתן הובילה את "לירן כרמלי wematch נדל"ן" להתמחות הן בתחום הנדל"ן למגורים והן בתחום המסחרי (בעיקר משרדים). לירן מעיד על עצמו כי הוא משתדל כל הזמן ללמוד ולהתמקצע, ו״להיות בעניינים״ בכל הפרוייקטים החדשים בעיר תל-אביב. בעתיד, הוא מקווה לשכפל את הידע שצבר לאנשים נוספים שיוכלו להצטרף אליו, לנצל את הכוחות המשותפים ולהוביל לשיפור פני עולם התיווך. נאחל לו המון הצלחה
אודות לירן כרמלי
לירן כרמלי גדל בחיפה, אבל חי ונושם את תל אביב מאז שנת 2003.

לירן שירת בצבא בממר"ם, סיים תואר במדעי המחשב וכלכלה באוניברסיטת חיפה ולאחר מכן המשיך באופן טבעי לתחום ההיי-טק. לאחר 16 שנים, הרצון להפוך לעצמאי והמשיכה לנדל"ן דחפו אותו לפתוח עסק אותו יוכל לנהל על-פי דרכו וערכיו.
ללירן יש כלב מקסים בשם לאקי ובזמנו הפנוי הוא מתאמן באומנות לחימה יפנית בשם אייקידו (חגורה שחורה!) ובענפי ספורט שונים. בנוסף, הוא מתנדב בעמותת "שולחן עגול" – ארגון בינלאומי ועמותה הפועלת בעיקר למען ילדים ונוער בסיכון, בכדי לאפשר להם סביבה שבה יוכלו לגדול בצורה טובה ושוויונית.