מידרג מ2003
כרטיס טוב תקן  >  איטום פיקס

מערכת הדרוג

  |  

כרטיס טוב תקן - איטום פיקס

מידע כללי
פרטי התקשרות
שם העסק:
איטום פיקס
איש קשר:
יוסי
טלפון:
נייד:
052-7787444
  
מידע מקצועי
איטום פיקס עוסקת בתחום מזה 16 שנים, ופועלת בצוות של 5 עובדים מסורים ומקצועיים. לחברה תעודת אוטם מורשה לאיטום של מכון התקנים הישראלי - מספר רישיון 23174.

בחברה מקפידים על ערכי אמינות, מקצועיות ויסודיות בעבודה. לכן, איטום פיקס הינה קבוצה אחת, מתוך בחירה, ואינה מבצעת מספר עבודות במקביל, אלא מתחייבת לכל לקוח למלוא תשומת הלב המגיעה לו. כמו כן אינה מבצעת עבודות עם קבלני משנה.


באיטום פיקס מקפידים מאוד על איכות ומבצעים את כל העבודות לפי התקן הישראלי. המוטו של איטום פיקס הוא שבאיטום אין 99%, אלא רק 100%.

תחומי ההתמחות של החברה:
:: איטום גגות בטון שטוחים
:: איטום מרפסות
:: תיקוני רטיבות
:: איטום בהזרקה
:: הלבנת גגות
:: בידוד בשיטת גג הפוך.

איטום פיקס מתמחה באיטום של בתים פרטיים בתהליך בנייה, הכולל את כל שלבי האיטום, וכולל בטקל לשיפועים בביצוע עצמי ללא קבלני משנה.

מסגרת אחריות:
איטום פיקס מעניקה אחריות עד 10 שנים עבור כל עבודת איטום.
אודות איטום פיקס
איטום פיקס מנוהלת על ידי שי (דור שני באיטום). יוסי ושי נתקלים בסיפורי לקוחות רבים, אך שניהם זוכרים במיוחד מקרה אחד בו הוזמנו לבצע עבודת איטום אצל אישה מבוגרת מאוד וקשת יום. האישה סיפרה להם כי היא סובלת מרטיבות נוראית בגג, וכי ביקרו אצלה כבר מספר אנשי איטום שגבו ממנה כסף ולא פתרו את הבעיה.

כשהם עלו לגג, הם ראו כי הבעיה פשוטה וקלה לפתרון, וכי מדובר פשוט במרזב צר מידי. הם תיקנו את הבעיה והחליטו שלא לגבות מהלקוחה שום תשלום. האישה התרגשה כל כך מהטיפול המהיר בבעיה, והחליטה להעניק להם בקבוק יין שקיבל בעלה ממעסיקו כשי לפסח. כששי ויוסי מספרים על המקרה, שומעים כי הם מתרגשים מהסיפור עד היום , וזהו רק מקרה אחד מרבים אחרים.

יוסי ושי רוצים לשמור על העסק קטן, הוגן, איכותי ומשפחתי!