מידרג מ2003
כרטיס טוב תקן  >  טל חזן מצבות

מערכת הדרוג

  |  

כרטיס טוב תקן - טל חזן מצבות

מידע כללי
פרטי התקשרות
שם העסק:
טל חזן מצבות
איש קשר:
טל חזן
טלפון:
נייד:
050-2827733
  
מידע מקצועי
טל חזן הוא הבעלים של 'אבנים' ועוסק בייצור והתקנת מצבות ואמנות באבן. טל מתמחה בייצור והתקנה של כל סוגי המצבות ואחראי על תהליך הייצור מא' ועד ת'. הוא למד את רזי המקצוע ועוסק בו ברגישות ואהבה עד לפרטים הקטנים ביותר.

טל עומד לרשותה של המשפחה ברגעים הקשים, ובעל נכונות אמיתית לעזור ולייעץ בבחירת המצבה - החל מסוג האבן, צורת האותיות והעיטורים הנלווים. כמו כן, טל מעניק אחריות עבור הבנייה והחומר של כל מצבה לשנים רבות, ועובד בכל רחבי הארץ מצפון ועד דרום.

  
קישור לאתר
אודות טל חזן
טל חזן הוא בהחלט איש אשכולות - ארכיאולוג, אומן, משמר עתיקות, מנכ"ל - אבל הוא קודם כל אדם. טל מקבל את הסיפוק מההיצירה והעבודה עם הידיים. בניגוד לרוב קבלני המצבות אשר המקצוע עבר אליהם בירושה מהאב – טל בחר את תחום העיסוק שלו בעצמו, מתוך האהבה הגדולה ליצירה, והתמחה בו.

טל החל כארכיאולוג והתאהב באומנות השימור באבן, שם הוא קיבל את סט האזמלים הראשון שלו והחל לעבוד עם פטיש ואזמל. תוך כדי שכיהן כמנכ"ל וגזבר של מספר יישובים, החליט להפוך את האהבה לאבן למקצוע. את החשיבות לדיוק וסדר הוא למד בשריון. טל הוא סא״ל בשריון ומג״ד במיל' לשעבר.

טל השקיע מזמנו וכספו, עבר מהמשרד לעבודות כפיים, והפך לקבלן מצבות. הוא למד מהפועלים את סודות המקצוע, התנסה בעבודה מהבסיס, התפתח וצמח בתחום, עד שהפך לקבלן מצבות.