מידרג מ2003
כרטיס טוב תקן  >  אבי בן לולו

מערכת הדרוג

  |  

כרטיס טוב תקן - אבי בן לולו

מידע כללי
פרטי התקשרות
שם העסק:
אבי בן לולו
איש קשר:
אבי
טלפון:
נייד:
0503670128
  
מידע מקצועי
אבי עובד כבר 20 שנה, בענף השיפוצים, יום-יום, ברציפות.

תחומי התמחות
:: שיפוצי פנים
:: חדרי אמבטיות
:: עבודות צבע וגבס
:: תוספות בנייה

תנאי תשלום
:: פריסת תשלומים – לפי איך שמתאים ללקוח
:: אין צורך לשלם מראש. רק אם רוצים.

אחריות
:: אחריות כוללת לחמש שנים על כל העבודה!
קצת על אבי
אבי הוא אבא לארבעה ילדים. שלושה מתוך הארבעה באו לעולם יחד! שלישיית בנים. חוץ מלגדל את הילדים הוא גם שחקן כדורסל. כל שבוע אבי משחק בליגה הארצית של הפועל עין-כרם - קבוצת בת של הפועל ירושלים.

אבי הוא דור שלישי בענף השיפוצים. זכרונות מהתחום יש לו כבר מגיל 10, בערך: " בכל חופש אבא שלי הצמיד אותו לבעלי מקצוע שונים. חודשיים עם הטייח, חודשיים עם האינסטלטור, אחר כך הוא היה בוחן אותי. הוא היה נותן להם הוראה ברורה - לקרוע אותי בעבודה. הוא גם היה אומר לבעלי המקצוע שבסוף התקופה יש לי מבחן." רק בחשמל אבא שלו לא נתן לו לגעת אך אל תסיקו מזה שהוא לא מבין בזה.

ניתן לומר, שבמקביל לבגרות הכללית, אבי עשה גם בגרות בשיפוצים. כשהוא הגיע לגיל 18 הוא כבר ידע לעשות עם שתי ידיו את כל סוגי העבודות – ריצוף, צבע, טיח אינסטלציה ועוד. היום, הוא עדיין יודע לעשות את רוב העבודות יותר טוב מהפועלים שלו.

אבי אוהב לשפץ. אוהב את המקצוע. כל בית שהוא גומר עושה לו סיפוק. בעיקר החיוך על הפנים של האנשים, שרואים איך הפנטזיות שלהם מתגשמות. "לקוחות רבים לא לוקחים מעצב פנים ואני מוצא את עצמי על תקן מיני-מעצב. מתוך הניסיון של מאות הבתים, שראיתי כבר, יש לי בראש כל מיני רעיונות איך ניתן לחלק דירות בצורה נכונה..." מספר אבי. את הבית שלו הוא תכנן ושיפץ בעצמו, כמובן.