מידרג מ2003
כרטיס טוב תקן  >  א.ב הובלות

מערכת הדרוג

  |  

כרטיס טוב תקן - א.ב הובלות

מידע כללי
פרטי התקשרות
שם העסק:
המובחרים בהובלות
איש קשר:
אלי סרוסי
טלפון:
נייד:
0528778921
  
מידע מקצועי
אלי עוסק כבר 7 שנים בתחום ההובלות, ומנהל בגאווה רבה את המובחרים בהובלות. אם תשאלו את אלי, הדבר הכי חשוב בהובלות זה לא הכוח הפיזי אלא האווירה, " גם ככה שעוברים דירה זה לא קל, זה אחריות ומשימות בלי סוף", אומר אלי, "אז אנחנו באים להובלה מחויכים, אומרים בוקר טוב, מכירים את הלקוחות. כשהלקוחות רואים שהאנשים נחמדים וגם מקצועיים, הם רגועים ויכולים לסמוך עלינו בעיניים עצומות".

תחומי ההתמחות:
:: הובלת דירות
:: הובלת משרדים
:: פירוק והרכבת רהיטים
:: אריזה
:: הובלות באמצעות מנוף

אלי מעיד על עצמו שהוא אוהב את הדינאמיות בעבודה, "אני אוהב להכיר אנשים חדשים כלהזמן ולהיתקל באתגרים, זה עושה לי את זה. אני גם אוהב שבסוף הלקוח יוצא מרוצה ואומר "אתם תותחים". לא הכסף עושה לי את זה, רק החיבוק החזק של הלקוח והפרגון".

העובדים של המובחרים בהובלות, אומר אלי, הם צוות מקצועי שלא מאבד שליטה גם כשצריך לעלות קומות שלמות ברגל. כולם מקבלים את הכל באהבה.

המובחרים בהובלות מבצעים שירותי הובלות, ועל כל הובלה יש אחריות וביטוח.

אודות אלי
אלי נשוי ואב לחמישה, שכרגע עוד רחוקים מבחירת מקצוע, אבל הוא כבר מתכנן להכניס אותם לעסק, "רק כדי שידעו להעריך את העבודה הקשה ואת הכסף, שידעו שהוא לא בא בקלות".

אלי החל את דרכו בכלל בתור מסעדן. אחרי שהבין שלהיות סגור במקום אחד כל היום זה לא בשבילו, הוא עשה הסבה לתחום ההובלות. "אחד הלקוחות הקבועים של המסעדה הכניס אותי לעסק ההובלות שלו, וככה הכרתי את התחום".

הוא עבד כמה שנים כשכיר, עד שהרגיש שהוא פייטר ופתח חברת הובלות בעצמו.

גם כשאלי לא עסוק בהובלות הוא לא נח לרגע – תמצאו אותו רוכב על סוסים, עושה ספורט ימי, דג או מטייל.

בעתיד, הוא מקווה להרחיב את החברה ולנהל אותה יותר מרחוק. "אני רוצה שזו תהיה חברה מיוחדת כזאת", מספר אלי, "אני מקווה לשנות את הסטיגמה של ההובלות - שאנשי הובלות הם אגריסיביים, לא נעימים ושרלטנים. אצלנו זה לא קיים, אני מקווה להצליח".