מידרג מ2003
כרטיס טוב תקן  >  א.מ שיפוצים

מערכת הדרוג

  |  

כרטיס טוב תקן - א.מ שיפוצים

מידע כללי
פרטי התקשרות
שם העסק:
א.מ שיפוצים
איש קשר:
אבשלום מיכאלי
טלפון:
נייד:
0549750890
  
מידע מקצועי
א.מ שיפוצים מנוהל על ידי אבשלום מיכאלי אשר נמצא בתחום השיפוצים מזה 15 שנים, ומורכב מצוות של חמישה עובדים מקצועיים ומיומנים. החברה עוסקת בכל סוגי השיפוצים, ומתמחה במיוחד בניהול פרויקטים גדולים ומורכבים וכולל שיתופי פעולה עם קבלני ריצוף, קבלני אלומיניום, חשמל, אינסטלציה ועוד.

אבשלום מיכאלי הוא קודם כל אומן, ורק לאחר מכן קבלן שיפוצים. הוא נהנה במיוחד מביצוע עבודות מיוחדות ומעיד על עצמו כי חשוב לו להקפיד על איכות – גם בביצוע העבודה וגם בבחירת הלקוחות. אבשלום מבטיח ליווי מלא, סבלנות, ויחס אישי לכל לקוח, מתחילת השיפוץ ועד סופו.

תחומי ההתמחות של החברה
:: שיפוצים כלליים
:: תוספות בנייה
:: שיפוצים מהיסוד
:: ריצוף וחיפוי
:: עבודות גבס
:: עבודות חשמל ואינסטלציה
:: חלוקת דירות מחדש

מסגרת אחריות
א.מ שיפוצים מעניק מסגרת אחריות לכל עבודה.
  
קישור לאתר
אודות אבשלום מיכאלי
אבשלום מיכאלי התחיל את דרכו בתחום השיפוצים כבר בגיל 12, כאשר יצא לעבוד בכדי לעזור בפרנסת הבית. הוא החל בערבוב מלט וסחיבת לבנים, עבר מפרויקט לפרויקט, למד את התחום 'מלמטה' והתקדם בהדרגה. בגיל 17 החל לבצע עבודות שיפוצים קטנות בעצמו ולקח חלק בשיתופי פעולה עם בעלי מקצוע נוספים. לאחר מספר שנים, החליט אבשלום להפוך לקבלן שיפוצים ולצאת לדרך עצמאית וחדשה ב'א.מ שיפוצים'.

אבשלום אוהב את המקצוע ובעיקר את שביעות הרצון של הלקוחות בסופו של כל שיפוץ. העבודה עם הידיים והיצירה מעניקה לאבשלום סיפוק רב .

אחת המחמאות האהובות על אבשלום בסיום שיפוץ היא כשלקוח אומר לו "לא תיארתי לעצמי ששיפוץ יכול להתנהל בכזו נחת, מקצועיות ושלווה" – תתפלאו, יש שיפוצים שנשמעים ככה .

בזמנו הפנוי אבשלום מלחין וכותב. השילוב של האומנות, הרוחניות והעבודה הופכים עבורו כל שיפוץ ליצירה.