מידרג מ2003
כרטיס טוב תקן  >  הובלות אמונה

מערכת הדרוג

  |  

כרטיס טוב תקן - הובלות אמונה

מידע כללי
פרטי התקשרות
שם העסק:
הובלות אמונה
איש קשר:
יבגני מזפה
טלפון:
נייד:
054-2137766
  
מידע מקצועי
יבגני הוא הבעלים הגאה של הובלות אמונה , וכבר 15 שנה שהוא עוסק בתחום ההובלות.

יבגני מעיד על עצמו שהדבר הטוב ביותר בחברה שלו זה השירות ללקוחות. "אנחנו נותנים את המענה הטוב ביותר ללקוח בהתאם לצרכים שלו. קודם כל הלקוח. אנחנו נותנים יחס אישי לכל לקוח, מבינים מה הוא צריך ונותנים לו שירות טוב בהתאם לצרכים שלו".

תחומי ההתמחות:
:: הובלות
:: אריזה
:: נגרות
:: אחסנה

"אני אוהב את הדינאמיות של העבודה", אומר יבגני, "כל הזמן מכירים אנשים חדשים. אני לא מסוגל להישאר תקופה ארוכה באותו מקום. בהובלות זה כיף – התמונה משתנה כל הזמן ומכירים מקומות חדשים".

העובדים של הובלות אמונה, מעיד יבגני, הם מקצועיים ביותר. החברה מבצעת שירותי הובלות ועל כל הובלה יש אחריות וביטוח.

אודות יבגני
יבגני נשוי ואב לארבעה ילדים, מתוכם זוג תאומים זהים שנולדו לפני שלושה חודשים!

יבגני הגיע לתחום ההובלות לגמרי במקרה, "חבר הציע לי לעבוד אצל מישהו שהיה זקוק לנהג הובלות. הגעתי ושם למדתי את כל מה שקשור לתחום ההובלות, אהבתי את זה ומאז אני שם".

אולי תופתעו לשמוע שאם יבגני לא היה עוסק בהובלות, הוא כנראה היה מפעיל תיאטרון בובות. האהבה לתיאטרון הבובות התחילה באוקראינה והיום זה תחביב בלבד.

יבגני מעיד שהדבר שהוא הכי נהנה ממנו בעבודה זה הסיפוק, "כשאני עוזב את הבית ואנשים אומרים תודה ולוחצים יד ומחייכים זה מספק. היום עשיתי ללקוחות שעשיתי להם הובלות לפני חצי שנה, הם המליצו לחברים שלהם, והחברים שלהם התקשרו שוב. זה מספק אותי, נותן לי להבין שאני באמת טוב במקצוע".

החזון של יבגני הוא להרחיב את הובלות אמונה,"אני רוצה להגדיל את החברה. אבל נראה, לאט לאט. התחלתי לפני פחות משנתיים, וברוך ה' העסק מצליח, יש עבודה, אני נותן גם לאנשים אחרים להתפרנס, וזה כיף".