מידרג מ2003
468,797 המלצות של לקוחות קודמים על 3,387 בעלי מקצוע ב- 60 תחומי שירות
חיפוש חופשי באזור תל אביב
אודות מידרג  >  מהתקשורת  >  Ynet

אודות מידרג

  |  

Ynet

 

עשרות אלפי משקי בית בישראל נכנסים מדי שנה להרפתקאה ושמה שיפוץ. הרפתקאה שיכולה להתחיל במאות שקלים בבתים מסוימים, ולהיגמר בעשרות אלפי דולרים בבתים אחרים. אחד הקשיים הגדולים של מי שמבקש לשפץ את ביתו הוא החיפוש אחר שיפוצניק טוב. אחד כזה שיעמוד בזמנים, שיעשה עבודה טובה ושיגבה מחירים סבירים.

כולנו מכירים סיפורי אימה על בעלי מקצוע שלקחו את הכסף ונעלמו לפני שגמרו את כל העבודה, על כאלו שעלו בזול אבל עשו עבודה גרועה, ועל כאלו שמורחים את העבודה זמן רב מזה שנקבע.

אז החלטנו לעבוד בשבילכם, ולמצוא לכם את בעלי המקצוע הטובים ביותר בתחום השיפוצים באור המרכז, חיפה וירושלים. זאת, באמצעות אתר מידרג.

אתר מידרג, במסגרת שיתוף פעולה עם ynet, ביצע את התחקיר המקיף ביותר שנעשה עד כה בישראל בענף השיפוצים, על מנת למצוא את השיפוצניקים הטובים והאמינים ביותר. במסגרת התחקיר תושאלו כאלף לקוחות של השיפוצניקים שנבדקו, והכל - כמובן - ללא תשלום.

הבדיקה כללה ארבעה שלבים ונמשכה כחצי שנה. בכל שלב התבצעה בדיקה מחמירה יותר מהשלב הקודם.

כך זה עבד:

שלב ראשון – סינון ראשוני

בשלב הראשון פנו נציגי מידרג לכ-1,500 שיפוצניקים והציעו להם להיבדק, ללא תשלום. בשלב זה הנושא העיקרי שנבדק היה האם יש להם ניסיון מספק אשר על-פיו יהיה ניתן למדוד אותם. ההגדרה של הניסיון המינימלי הדרוש בכדי לעבור שלב זה היתה ביצוע 30 עבודות שיפוצים לכל הפחות.

נושא נוסף שנבדק היה מידת ההתאמה שלהם לתחקיר מבחינת סוגי העבודות בהם הם מתמחים. התחקיר התמקד בשיפוצים למגזר הפרטי.

כ-400 שיפוצניקים עברו בהצלחה שלב זה והביעו נכונות לעבור בדיקה מעמיקה יותר. ברור כי השיפוצניקים, אשר הסכימו להיבדק, הם אלו שסברו שלקוחותיהם ידרגו אותם בציונים גבוהים. באופן דומה, אלו אשר סירבו להיבדק, יש מקום להניח, כי הם חששו ממה שלקוחותיהם ידווחו אודותם.

שלב שני – סינון מעמיק

בשלב השני נדרשו השיפוצניקים לספק רשימת ממליצים, אשר כוללת אך ורק לקוחות המופיעים בפנקסי החשבוניות שלהם. בשלב זה יכלו עדיין השיפוצניקים לסנן את הלקוחות ולבחור רק את אלו שימליצו עליהם. למרות זאת, למרבה ההפתעה, רק כמאה שיפוצניקים הצליחו לעבור בהצלחה שלב זה.

שלב שלישי – פגישה

בשלב זה נפגשו נציגי מידרג עם השיפוצניקים. בפגישה בחרו נציגי מידרג רשימה אקראית של עשרות לקוחות מתוך פנקסי החשבוניות של השיפוצניקים. הפעם לא ניתנה לשיפוצניקים כל אפשרות לסנן את רשימת הלקוחות. שיפוצניקים אשר התעקשו לסנן לקוח מסויים או כאלו אשר לא הצליחו להציג חשבוניות של שלושים לקוחות שונים להם הם ביצעו שיפוץ – נפסלו מייד.

שלב רביעי - דרוג

מוקדני מידרג תחקרו טלפונית לפחות עשרה לקוחות אקראיים אשר נבחרו על-ידי החברה ולא על-ידי השיפוצניקים. הלקוחות נתנו לחברה דיווח מפורט על השיפוץ שחוו. הדיווח כלל דירוג של חמישה פרמטרים: איכות העבודה, הוגנות המחירים, יחס, עמידה בזמנים וציון כללי לשיפוצניק, בנוסף סיפרו הלקוחות ממה הם מרוצים וממה אינם מרוצים. כל תמלילי השיחות נכתבו מילה במילה. השיפוצניקים שזכו לדרוג הגבוה ביותר באזור השירות שלהם מופיעים בכתבה.

ובמקום הראשון...

באזור המרכז: נתי גפן

ממוצע דירוגים

כללי: 9.82
איכות: 9.73
מחיר: 9.73
עמידה בזמנים: 9.82
יחס: 9.91

ציטוטים נבחרים

פרטי הלקוח: איקי בר-חיים, קרית אונו.

תיאור השירות: אני עובד בעמותה שיש לה מרכז לילדים והוא שיפץ לנו שם חדרי כיתות ושירותים. דירוג מילולי: הוא מצויין. כשהוא מבטיח יום שבו יסיים עבודה, הוא מסיים בול באותו יום ובאותה שעה שהבטיח. איש מקצועי שגם מחזיק בעלי מקצוע איכותיים. היינו ממש מרוצים מאיכות העבודה ומהיחס שקיבלנו.

פרטי הלקוח: הראל יוני, רעננה.

תיאור השירות: הוא עשה שיפוץ גדול של דירה: חשמל, אינסטלציה, נגרות, בנייה. דירוג מילולי: הבחור אמין, זריז, עומד בלוחות זמנים, עומד בתקציבים, ועושה עבודה נקייה וטובה. עבודה שכל האחרים אמרו שיסיימו בחודשיים הוא אמר שיסיים בשלושה שבועות, וסיים בשבועיים וחצי.

פרטי הלקוח: ורדה צור, הרצליה.

תיאור השירות: יצא לי לעבוד איתו כמה פעמים. דירוג מילולי: אמין, עומד בזמנים ובמה שהוא אומר. הפתעה לטובה. היה משהו שלא נראה לי, הוא חזר ועשה בלי לנסות להתחמק. הוא עובד עם אנשי מקצוע. אבל הוא גם יודע לעשות את הכל בעצמו. הוא נקי, סבלני ומסביר.

מלבדו ראויים לציון באזור המרכז אוש-הופ בע"מ – משה דוד (9.7), ואפסילון – אלון יחזקאל (9.7).

באזור הצפון

מקום ראשון באזור חיפה: רון מאירסון

ממוצע דירוגים

כללי: 9.73
איכות: 9.82
מחיר: 8.73
עמידה בזמנים: 9.73
יחס: 9.73

ציטוטים נבחרים

פרטי הלקוח: יעקב דרוקמן, מרכז הכרמל, חיפה.

תיאור השירות: הוא עשה לנו שיפוץ בבית. דירוג מילולי: לרון מאירסון היה אבא בשם יעקב מאירסון, שהיה המשפץ שעשה לנו את הבית הראשון שקנינו והמשיך כל פעם לשפץ אצלנו. הוא נהיה בן בית אצלנו ונשארנו בקשרים מאוד טובים. כשהיינו צריכים לשפץ מחדש היינו חסרי אונים. ואז שמענו שהבן שלו גם משפץ והוא עשה את השיפוץ בבית. וחזר הסיפור של האבא: גם בשיפוץ וגם באיכות העבודה. המילה, האדיבות, ההתנהגות - זה היה כמו האבא: נאמן לעבודה ברמה הכי טובה ובאיכות.

פרטי הלקוח: רובי אנגל. חיפה

תיאור השירות: הוא עשה לי שיפוץ כללי בדירה. דירוג מילולי: הוא לא רק שיפוצניק, הוא גם בעל מקצוע מצוין ואיש מאוד נחמד. הוא בחור צעיר עם אמביציות, וישר בצורה בלתי רגילה. העבודה שלו יוצאת מדהימה, שעה אצלו זו שעה, יום זה יום, כמו שצריך. אני משאיר לו את הבית והולך בלי בעיה.

מלבדו ראויים לציון באזור חיפה חמאד עימאד (9.5) ושיפוצי חץ - חיים צדף (9.3)

באזור ירושלים

מקום ראשון באזור ירושלים: בכורי

שם העסק: בכורי. איש הקשר: איציק בכורי.

ממוצע דירוגים

כללי: 9.50
איכות: 9.60
מחיר: 9.00
עמידה בזמנים: 9.70
יחס: 9.70

ציטוטים נבחרים

פרטי הלקוח: נחמה פרידמן, ירושלים.

תיאור השירות: הוא שיפץ לי את כל הבית. קניתי דירה ישנה ומתפרקת והוא החיה אותה. אחר כך הוא שיפץ לנו בבניין וכל הדיירים לקחו אותו גם לשיפוצים פרטיים. דירוג מילולי: העבודה שלו סופר מקצועית, ושיקולי המקצועיות אצלו קודמים לשיקולי הרווח. מה שמאפיין אותו וחשוב מאוד זה שכשהוא נותן הצעת מחיר אז זהו זה. מלה זו מלה. הוא ישר, עדין ונעים הליכות. הוא גם נותן אחריות לכמה שנים אחרי סיום העבודה, ומוכן לבוא גם אחר כך לכל בעיה.

פרטי הלקוח: רויטל עטיה, ירושלים.

תיאור השירות: הוא עשה לנו כמה שיפוצים. אנחנו די מחלקים את זה, בכל פעם עושים משהו אחר: מטבח, אמבטיה סגירת מרפסת. דירוג מילולי: ההתרשמות העיקרית שלי ממנו היא שהוא מאוד מקצועי והגון. אין אצלו הפסקות. אם את אומרת שאת צריכה שיפוץ, הוא בודק ואומר מתי בדיוק יוכל להתחיל את העבודה, הוא לא מסלף, אם הוא לא יכול להתחיל בזמן שרוצים הוא אומר, ומהרגע שהוא מתחיל לעבוד, הוא עובד ללא הפסקה עד שהכל מושלם. אדם מאוד אמין, ותמיד מוציא קבלות מסודרות.

פרטי הלקוח: עליזה בראון, ירושלים.

תיאור השירות: הוא עשה שיפוץ גדול אצלנו. מרצפות חדשות, הסקה, צינורות, צבע ועוד כל מיני דברים. דירוג מילולי: הוא 10 ועובד עם פועלים מצויינים. המחיר יקר אבל שווה כל אגורה. עשינו מכרז של חמישה אנשים והוא היה באמצע מבחינת מחירים. אני מאוד מרוצה ממה שהוא הצליח לעשות אצלנו. עושים שיפוץ פעם בחיים ונורא פחדנו מזה. אנחנו מאושרים שלקחנו אותו.

מלבדו ראויים לציון באזור ירושלים דודו אביב (9.3) ודניאל מנצורי (9.2).

על מידרג

באתר מידרג תמצאו בעלי מקצוע כגון: אינסטלטורים, הובלות, טכנאים ועוד, שקיבלו את הדירוג הגבוה ביותר מלקוחות קודמים שלהם. באתר ניתן לקרוא אלפי דירוגים שהתקבלו טלפונית בלבד מהלקוחות הקודמים שביצעו שרות עם בעלי המקצוע.

אתר Ynet , 20.04.07, Ynet

   |       |       |       |       |       |       |