פוליש קריסטלי

פוליש קריסטלי

מקובל לקרוא לשיטת הברקה זו גם בשם "הברקה קריסטלית". אם אתם רוצים שהרצפה שלכם תראה כמו מראה – אז אתם צריכים פוליש קריסטלי.


תהליך העבודה

למכונת הפוליש מחברים צמר פלדה מיוחד עמו משפשפים את הרצפה יחד עם חומר יסוד. צמר הפלדה מתחכך במהירות גבוהה עם הרצפה וכך נוצר חום שמאפשר את החדרת חומר היסוד לשכבה העליונה של הרצפה. חומר זה נקרא בשפה המקצועית X1 והוא מאפשר את הידבקות החומר שעושה את הברק.

בשלב השני ממשיכים את התהליך אך עם חומר אחר שנקרא X2 והוא יוצר את הברק. בהמשך ממשיכים עם חומר שלישי שעושה את הקוסמטיקה הסופית – מחיקת הסימנים של צמר הפלדה.

פוליש קריסטלי

עבודה מקצועית לעומת עבודה חאפרית

ניתן לעשות פוליש קריסטלי למאה מטר רבוע בתוך שעתיים אבל התוצאה תהיה גרועה. עבודה מקצועית חייבת להעשות בשלבים ולכן לוקחת זמן רב – כיום עבודה שלם עבור דירה בגודל זה.


דגשים חשובים

     ::   פוליש קריסטלי מתאים לשיש ולבלטות ואינו מתאים לקרמיקה.

     ::   מחירים מקובלים הנם 10-20 ש"ח למ"ר.

     ::   פוליש קריסטלי נעשה רק על-גבי רצפה יבשה לחלוטין.

     ::   ישנם חאפרים שיעשו לכם וקס בלבד ויאמרו שהם עשו "הברקה קריסטלית".

     ::   לא ניתן לעשות עבודה זו ללא מכונה מתאימה.


המלצות על חברות פוליש

כאן תמצאו רשימת המלצות על חברות פוליש ונקיון אמינות לפי חוות דעת של עשרות לקוחות קודמים. ההמלצות של הלקוחות מתקבלות רק בשיחה טלפונית עם לקוחות אמיתיים שקיבלו שרות מהעסקים שברשימה.


אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק